asi to bol správny koniec...

ZJTrane | 09.06.2011

Premýšľam, ale neviem ako by mohli pokračovať, aby mohli byť šťastní, prečo to neskončiť, kým to šťastie majú že-áno? A nedokážem ani nenávidieť Albusa... Ktosi ma učil pozerať sa na vec vždy z oboch strán, tak som sa na to pozrela zo strany toho zatrpknutého dedka. Čo on mal za život? Zamiloval sa do prvého pána zla Grindelwalda, ktorého zabil. to mu muselo dosť udrieť na mozog, nie? Ako on môže chápať lásku, keď sám dal prednosť svetu a ochrane ľudí? Prečo neumrel žiaľom keď zabil svojho milenca? Možno nedokáže naozaj milovať a preto ani nepochopí ostatných. alebo má naozaj Harryho rád a chce mu dopriať to, čo si on cení viac ako lásku - slávu a moc? Mne sa tento koniec páči, veď možno tam na tom druhom svete ich čaká naozajstné šťastie a ak nie tak aspoň zaslúžený pokoj. Ďakujem za všetky krásne aj smutné pocity, ktoré si mi touto poviedkou spôsobila. Bolo to dokonalé. Ešte by som si rada prečítala takéto čriepky trebárs o nejakej inej dvojici, alebo aj o Severusovi s Harrym... trebárs na tom druhom svete :D

Přidat nový příspěvek