...

Salazaret | 03.07.2011

lucy198 : Děkuji za pochvalu! Opravdu si toho cením! Pokračování určitě bude, tohle byl jen takový začátek...

keishatko : Konec to určitě nebyl! Spíš začátek! Děkuji za komentík!

grid : Merlinžel se Severus opil tak, že si to opravdu nepamatuje. Je to smutné, ale o to bude větší legrace, když se dozví, že má syna, ne? Další kapča bude až v neděli večer :)

Lucka : Děkuji za komentář! Jsem ráda, že se povídka tak moc líbí! Další kapitola za týden ;) ;) ;D

Saskya : Pokračovat to bude docela zajímave, aspoň podle toho, co už mám napsané a co se teprve chystám psát... Snad se moje pokračování bude líbit.

ravenablue : Scénu v obchodě jsem si opravdu užívala. Taky jsem kdysi chodila po obchodech a obdivovala ty nádherné věcičky. Psala jsem to opravdu z vlastní zkušenosti, i když jsem nic podobného zatím nepotřebovala. Harry plačící u Poppy a přistižen Severusem... Oh! Ano! Tu scénu miluji! A jsem ráda, že se tak líbila! Opravdu děkuji ka komentík!

McLissa : Oh! Děkuji za toliko chváli! Jsem ráda, že se scéna v obchodě tak moc líbila!
A poud jde o to jestli odešel... a proč odešel... To se dozvíme v následujících kapitolách. A prcka se dočkáme už v další kapitole :) A jen tak se ho nezbavíme :D

Z celého srdce děkuji všem za tak krásná slova!

S láskou Salazaret



Přidat nový příspěvek