blázen:D

Deedee | 14.07.2011

Sal!
Já nenacházím slova, kterými bych hodnotně okomentovala tohle. Předem hroozně moc děkuju. Tolik jsem se na tuhle povídku těšila a tak moc chtěla, aby taková byla. Její čtení mě úplně stáhlo sebou a byl to skvělý zážitek.
Scéna, které ses obávala, byla přímo nádherná (a není to jen proto, že ty dva prostě žeru každýho zvlášť, natožpak dohromady:D). Bylo to tak jemné a silné. Možná snad proto, co to znamenalo pro účastníky.
Hlavně tedy Draco. To, jak si popsala jeho stav, jeho neukojenou lásku k otci, to bylo dokonalé. Věřila jsem tomu příběhu. Všechno bylo tak logické. A dojemné. Bylo mi blonďatého prince líto.
A taky se mi strašně moc líbí ten nápad s čarodějnickém bordelem a maskami. To je prostě skvělé a evokuje to hromadu dalších nápadů:D
Nakonec ti musím poděkovat, že se ti povedlo mě znova stáhnout do světa HP. Už mi popravdě dost chyběl. Jako dospělá v něm najednou nacházím hromadu věcí, které jsem jako dítě neviděla... a líbí se mi v něm:D.
Takže nezbývá, než popřát hodně inspirace a dalších článků. Příští koment už brzy u další povídky. Tvoje Dee:D

Přidat nový příspěvek