Re: Život je boj, za který stojí bojovat.

Salazaret | 15.07.2011

ET : Ani nevíš jak dokážeš člověku zlepšit náladu. Děkuji za tak krásná slova. Opravdu jsi tady tak často? S tím bych měla začít něco dělat... ;) V poslední době je to hold těžké a těžké to ještě bude. Vím, co mě čeká a vím, co musím udělat. Možná proto ta špatná nálada. Spánek? Ano... celé dny jen ležím v postely a přemýšlím. Mám hodně příběhů na probrání. Ale spánek samotný moc nemusím... připadá mi zbytečný. :) :) I když není...
Zrovna jsem si otevřela osmou část Stínů a pokusím se něco napsat. Tuhle kapitolu jsem chtěla původně napsat jinak, ale zjistila jsem, že je opravdu třeba kousek toho světla a kousek naděje.
Krátké? Mělo to jako vždy pět stran ani o řádek míň :) Asi se to jen zdá, kvůli těm odpovědím na komentáře (asi jsem to přehnala)
Skončilo v nejlepším? To možná ano, ale delší jsem to už opravdu udělat nechtěla. Zbytečně se vykecávat a nahánět stránky... Ehm... teď když se zamyslím, v další kapitole mě asi rovnou ukamenuješ, protože TAM to končí v nejlepším. Ale nebudu napínat, jelikož fak nevím, kdy se tu další kapitola objeví. Pokusím se psát! Opravdu. Už jen kvůli Vám.
Nikdy bych neřekla, že zrovna moje povídky se budou líbit. Nevěřila jsem tomu a nevěřila jsem sobě. Ale... opravdu děkuji! Znamená to pro mě strašně moc. Tenhle svět... Je mou součástí.
Děkuji. S láskou Salazaret

Přidat nový příspěvek