Super!

Wodwar | 02.08.2011

Milá Salazaret,
musím říct, že Tvé povídky Temné stíny a Futur visione se mi opravdu líbí. Je sice pravda, že slash moc nevyhledávám, má-li ovšem povídka nějaký nápad, šmrnc jako je tomu u výše zmíněných povídek, dílko si ráda přečtu.
No, a když jsem nakousla to pročítání, nemůžu zapomenout pochválit Tvůj styl psaní - je úplně úžasný. Při čtení Tvých kapitol si připadám, jako bych tam spolu s hlavními hrdiny byla, věděla, proč tak jednají a proč tak myslí. Při prvních třech, možná čtyřech kapitolách Temným stínů jsem myslela, že se rozbrečím, a to se mi moc často nestává - u filmů, knih atd. zásadně nebrečím.
Takže, musím říct, že Temné stíny se vyvíjí opravdu zajímavě. Na jednu stranu chápu Brumbála a spol., že chtěli pro Harryho jen to nejlepší, ale přijdou mi i oprávněné Harryho myšlenky, že ho všichni zradili, prodali...je to smutné. U minulé kapitoly jsem chvílemi ani nedýchala, jak to bylo napínavé. Těším se na pokračování a doufám i, že co nejdříve dopíšeš 15. kapitolu k Future Visione.
Také musím pochválit Tvé stránky. Jsou opravdu pěkné, nijak nepřeplácané. Přiznávám se, že ani nestíhám sledovat, jak měníš obrázky nahoře stránky. Vytváříš je sama, že ano?
Doufám, že někdy v budoucnu neodjede Tvá můza na dovolenou a Ty budeš své čtenáře zásobovat svými výtvory :-).
Wodwar

Přidat nový příspěvek