Moan

Basi | 07.08.2011

Moan se mi líbí, akorát mám dojem, že spíš po Severusovi něco chce, než aby přímo toužil po něm samotném.. Samozřejmě, Severus je v jakékoliv podobě neskutečně přitažlivý :D Ale nemám ten dojem, že by kdekdo kdovíjak toužil po jeho zájmu nebo snad vztahu s ním.. :) Co se týče Pottera jako otce Siriho. Na jednu stranu chápu, že chce dítě ochránit, na druhou nevěřím, že by se nepokusil dítě v Bradavicích ještě spatřit a být mu na blízku... Každá milující matka (a v tomto případě tak Harryho vidím) chce pro dítě to nejlepší a vzdát se jej je bolestivý proces a nemyslím si, že Harry jen tak položí dítě, dá jej Snapeovi ze všech lidí i když je otcem a pak se už neukáže do doby, kdy bude pravděpodobně po Voldemortovi. Žádný kontakt s dítětem? Žádný strach, že dvouleté dítě zapomene? A že brzo zapomene... Je předčasný říkat, že povídka je nepromyšlená.. Je moc brzo tohle tvrdit. Harry by se pravděpodobně měl pokusit o kontakt se synem, samozřejmě tajně. Od čeho má mapu, plášť neviditelnosti atd.. A Severus by zase měl pátrat po tom, kdo je otec jeho syna. Přece jen tak nehodí za hlavu to, že někoho zbouchl a najednou se má starat. Je kouzelník.. Existují lektvary, kouzla, jeho paměť by se měla rozebrat, i když se patrně nic nenajde. Jeho laxní přístup mi celkem vadí.

Přidat nový příspěvek