Wow....

Denny | 29.12.2013

Je to skvělé. Hezky popsané, má to logiku a je to... prostě skvělé :)))
Co se týče smrti, tak z ní mám smíšené pocity, ale myslím, že nad nimi převažuje strach. Přece jen - nebe a peklo si člověk vymyslel. Nikdo neví, jaké to potom skutečně bude. Jestli vážně někdo skončí v pekle a někdo v nebi. Koneckonců jsem čerpala z dost odlišných náboženstvích a každé má smrt trochu jinak. Někteří zastávají názor, že smrt je jen začátek a že poté probíhá reinkarnace, kterou si člověk nepamatuje. Řekové měli podsvětí rozdělené na tři části - pole, kde byly duše, které nebyly ani špatné, ale ani tak úplně dobré; trestná pole, kde bohové trestali zloduchy; ostrovy, kde sídlili hrdinové. Ale je jasný, kde by v dnešní době většina lidí skončila.
Takže smrt může být kamarádka, ale i největší nepřítel.
V tvém podání je smrt milosrdná. Sice mi přijde trochu zvrácené, aby se někdo sám probodl, ale na druhou stranu... U něj mě toho moc nepřekvapí. Zvlášť, když mu odešel Castiel. Je to dobře popsaný a skvěle vystihuješ ty pocity, které člověka v takové chvíli nejspíš zahltí. Já to teda ještě nikdy nezažila, ale předpokládám, že v takové situaci bych se cítila podobně.
Takže dávám patnáct bodů z deseti :DDDD

Přidat nový příspěvek