Fandom : BBC Sherlock

Kapitol : Kdo ví

Varování : PreSlash, Depresivní, Psychologické, Automutilace, Psychická porucha, Agresivita, Zoufalost, Pro celou povídku platí raiting +18,

Stav : Dokončená (čeká u bety)

Popis : Tihle démoni provázejí Sherlocka celý život. Od dětství až doteď. Jen nepočítal s tím, že se mu do jeho života připlete jeden člověk. Muž, který změnil jeho svět k nepoznání. Ukáže mu novou cestu, po které můžou společně jít? Nebo to bude pro oba cesta do pekla?

Jak se vypořádat s člověkem, který nechce pomoc? Jak žít život s vědomím, že se jednou jeho přítel nemusí probudit? Že přijde pozdě. Ale je to jeho rozhodnutí, ne?

Ale říká se, že jen pravý přítel se ukáže v těch nejtěžších chvílích. Jak kráčet po krvavé stezce, která zanechává stopy jak na těle, tak na duši?

Odpusť světu a svět odpustí tobě. Miluj a budeš milován. Opravdu to tak funguje v životě Sherlocka Holmese a Johna Watsona?

 

Tenhle příběh píšu z jednoho důvodu. Vím, co se v jeho duši děje. Protože jsem to zažila. Protože v tomhle světě žiju. Roky. Měsíce. Týdny a dny. Jenže já nemám svého Johna, který by stál za dveřmi. A hlavně… Co touhle povídkou chci říct?

Obviňování. Křik. Nenávist. Pohrdání. To je vše, co cítí lidí, když zjistí, co po nocích provádí jejich milovaní. Ale možná kdyby se k tomu postavili jako John, bylo by to jiné. Měli bychom důvod přestat. Jenže kde sehnat „našeho“ Johna v tomhle špínou prorostlém světě?

Zamyslete se dřív než takového člověka odsoudíte.

Přemýšlejte; Proč.

A ve chvíli kdy pochopíte. Můžete zachránit mnoho duší, které tápají v temnotách. 

 

1. část

2. část

3. část

 

 

Diskusní téma: Němý pláč

paráda

Karin | 23.03.2018

Moc pravdivé.

Smutná pravda

Tesi | 22.03.2014

Jeto velmi smutné, leč pravdivé. Bohužel člověk v téhle situaci naráží i na lhostejnost a ignoraci a to je to nejhorší

Přidat nový příspěvek