Povídkový cyklus Via Destiny je samostatná povídka o krutosti války a jejich následcích. Svět žije v poklidu a míru, ale ne vždy tomu tak bylo. I když Temný pán už nekráčí po téhle zemi, vždy se najde někdo, kdo jeho jméno připomene. Kdo poukáže na minulost a tím odhalí bolestné vzpomínky.

 

Tuhle povídku jsem začala psát před časem a mám ji docela dobře rozpracovanou. Ale nepředpokládám, že ji začnu vkládat dřív než dopíši přinejmeším 6-7 kapitolu. Budu se snažit psát a vkládat svá dílečka co nejvíc, ale čas je to, co mě teď tlačí. Čas a únava, která se v poslední době stala mou součástí. Proto buďte trpělivý a snad se Vám tahle povídka do budoucna bude líbit.

 

A o kom vlastně bude? O čem budu chtít vyprávět?

 

 

 

Harry Potter ve svých šestnáctých narozeninách beze stopy zmizel a kouzelnický svět na něj nakonec zapoměl. Ale co se tehdy stalo? Kdo za tím vším byl? Já sama přesně nevím, ale budu ráda, když Vy, čtenáři mi pomůžete tenhle příběh utvářet. Budu mít během děje na Vás mnoho otázek. Vy budete určovat cestu, kterou si Harry určí. On přece v tomhle světě nezůstal sám. Má někoho, koho miluje z celého svého srdce. Ale tahle láska nestačí. Potřebuji k sobě opravdovou a skutečně milující osobu, která by ho brala takového jaký je. Ale kdo to bude? To nechám na Vás...

 

 

1. část

2. část

3. část

4. část

5. část

 

 

 

 

 

 

S láskou Vaše Salazaret


PS: Bude se jednat o Slash se zatím neurčeným párem. Povídka bude psychologická, temná, dramatická, možná násilná se zapracovanými homosexuálními tématy. Proto, kdo tomuto žánru neholduje, ať ji do budoucna nečte...

Via Destiny

:)

Salazaret | 12.05.2011

Jsem ráda, že se Vám tenhle návrh líbí, ale povídka je pro mě docela dost složitá a píše se mi pomalu... Ale jakmile dopíšu to, co mám rozepsané, můžete se na ni těšit!
S láskou Vaše Salazaret

*-*

Yoku | 09.05.2011

Další tvoje úžasná povídka ^^ už se na ní mmoc moc těším. Já osobně asi nejvíc zastávám pár Harry/Lucius. Tak mě zajímá kdo to nakonec bude =]

Re: *-*

Augustynka | 02.11.2016

Moje řeč :-)

.

Hilda | 03.05.2011

Už se těším na první kapitoly.

...

Miya | 10.04.2011

Já čtu jen povídky s párem Harry/Severus... ale možná ji budu číst i když tam bude jiný pár, protože to vypadá zajímavě... nvm, ale na Sevovi jsem nějak závislá :-D.

Via Destiny

Hajmi | 09.04.2011

Já bych se přimlouvala za Severuse. Ten mi přece jen přijde nejvhodnější, protože zná Harryho snad lépe než oba Malfoyové. Draco by byl omezený také svým věkem. Neměl by dost zkušeností, pro různé zápletky a jejich řešení. Protože napsat ho jako schopného stejných věcí jako Severus, by asi pro mě bylo trochu neskousnutelné. A Harry k sobě potřebuje vyzrálou povahu, která se nemění. Ale to je jen můj názor. Rozhodnutí je na tobě Salazaret.

Re: Via Destiny

Salazaret | 09.04.2011

Myslím, že hodně lidí je pro Severuse. Teď, když zatím nečetli první část... Přijde snad brzy... Ale opravdu nemůžu zatím prozradit víc, ale myslím, že povídka se bude líbit :) :)

Děkuji

Tvá Salazaret

zajímavé

bacil | 30.03.2011

No tohle mně zaujalo. Mám ráda tvé povídky takže se těším co hezkého tady bude dál :-D

Re: zajímavé

Salazaret | 31.03.2011

Snad se povídka do budoucna bude líbit. Předem upozorňuji, že bude trochu temnější. Ale o lásku tam nouze nebude. Přecejenom, bude na Vás jako čtenářích koho k Harrymu vyberete :) A výběr je docela dobrý... Lucius? Severus? Draco? Toť velmi závažná otázka...

Děkuji

Tvá Salazaret

Re: Re: zajímavé

entita | 04.04.2011

To co mi z tý povídky vyplívá je že bude dost zajímavá a těšim se na ni :-D
já bych doporučovala Severuska nebo Luciuse!!! Draco mi přijde trochu divnej a nemám moc ráda pár HP/DM

Přidat nový příspěvek