Jsem kdo jsem... Ale kdo jsem?

 

Sama nevím kdo nebo, co jsem zač... Ale jsem taky jen člověk, který pocítil trpkost života. Možná proto jsem naprosto propadla světu fanfiction! Miluji povídky a nevyměnila bych je za nic na světě. Jsou jako můj druhý domov... Místo kde se uchýlím když mi je zle, nebo když vím, že musím utéct před realitou. Je to můj druhý svět... Miluji a nenávidím... Ale tak to přece má být, ne?

 

Děkuji že můžete snít semnou...

 

Salazaret

Tohle video naprosto zbožňuji!

 

PS: Povídka k tomuhle videu - ***TADY***

Diskusní téma: O nás

bez titulku

belldandy | 02.03.2012

Ahoj Salazaret, řekla jsem si, že ti musím napsat, jak jsi ovlivnila můj život. Protože ty jsi objevila Desiderium Intimum a díky tobě ho začala yellow překládat a díky tomu jsem ho já začala číst a díky tomu jsem si ho přečetla polsky (nedalo se to vydržet) a díky tomu se ze mne stala snarry fanynka. :) Teď si vlatně nejsem jistá, jestli je to pro můj život dobře, ale já ti za to děkuji ... Máš skvělý vkus.

.....

Henry Wilde | 29.08.2011

Je až s podivem jak dobře vnímáš co cítím ,že cítíš to samé .Nikdy jsme se nepotkali,nepohleděli si do očí a přesto máme ledacos společné. Ano ve nsech si můžeš dovolit vše ,to bezpečí je opravdu opojné a velmi důležité.Já v realitě nestatsne miluji ,tudíž chápu že v realitě na l lásku nevěřís ,jelikož to máš zřejmě podobné .Ano bolí to,a bolet bude.Ano já jdu do třetího ročníku ,na střední jeětě rok a maturita . chodíš do práce? to musí vyti strašné ,pracoval jsem ted o prázdninách a chápu že je to hrozné a ubíjí to.ale doufám že se ti v práci povede velmi dobře. já ti také v tomto světě držím palce ..a ve snech bude vždy lépe..
Tvůj Henry

.....

Henry Wilde | 25.08.2011

předně děkuji za nádherný komentář ,který jsi zanechala na mém blogu ,je krásnné vědět ,že nejsem sám ,že někdo pochopí co cítím... povídky také miluji ,je to můj svět,jiná realita ,snění ,je krásné

Ach jo,...

yellow | 27.03.2011

když jsem viděla názvy kapitola, tak jsem se zaradovala, že ta povídka je v angličtině a ono ne. Není tu někdo, kdo by uměl polsky? ;) Tak se asi taky budu muset spolehnout na překladač :(

Re: Ach jo,...

Salazaret | 28.03.2011

Ahojky, já to čtu pomocí překladače. Ale už to překladají holky do angličtiny a jen sehnat někoho kdo to přeloží do češtiny a hurá na čtení. Povídka je to Vážně poutavá a úžasná. Líbí se mi ta Temná stránka Severusova.
:) Každopádně stojí za přečtení... :)

Sal.

mhm

Miya | 12.02.2011

Video krásný, povídku si přečtu, pokud to přes překladač nebude naprosto nesrozumitelný. Díky za tip :-).

Re: mhm

Salazaret | 12.02.2011

Já četla všech 49 kapitol přes překladač. Opravdu to stojí za to! I když to není tak skvělé jako česky, ale co už :D Třeba se někdy podaří sehnat někoho, kdo by to přeložil pro nadšence jako jsme my :D

Salazaret

Re: Re: mhm

belldandy | 02.03.2012

Přesně tak - osudná 49.kapitola - Po té jsem nemohla v noci spát ...

...

Lanevra | 10.02.2011

Hmm zaujalo mě že je tam násilí, ale nějak už to snarry číst nemůžu. Docela mě to mrzí, protože bych si nějakou pořádnou tvrdou povídku ala například Styxiny Vyvrženci ráda přečetla.

Re: ...

Salazaret | 12.02.2011

Ano to chápu, někdy je toho čtení prostě už moc. Ale tahle povídka opravdu nemá chybu! Hlavně po přečtení 49 kapitoly! Ta mě doslova a do písmene rozhodila jak mohla.
Severuse mám ráda jako chladného a vypočítavého, ale někdy v zápalu řekne něco co nechtěl a jde všechno do háje a to doslova a do písmene.
Třeba si ji jednou přečteš a uvidíš :) :)
Děkuji za komentík

Tvá Salazaret

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek